Ademi: Askush nuk prek Vllaznine dhe Gjoken. Cungu ? Nuk u largua nga kercenimet por nga rezultatet

0
1301

Presidentja e Vllaznise, Voltana Ademi ka reaguar ne lidhje me incidentin ndaj trajnerit Gjoka. Ne komunikimin me mediat ajo tha:

“Ngjarje shume e rende me Gjoken. Kush kerkon te cenoje Vllaznine nuk do ja arrije.
Ajo qe ka ndodhur nuk eshte ne nderin e Shkodres ndaj kerkojme zbardhjen e ngjarjes. Une personalisht nuk kam patur presione si presidente sepse do ti denoncoja sic kam bere per cdo rast deri me sot. Personalisht kam biseduar me Gjoken per rastin dhe ka bere deponimet e tij ndersa ne do te vazhdojme perpara.

Lidhur me ato qe ka deklaruar Cungu, une di te them se ai nuk eshte larguar per presione por per nje gje tjeter, qe jane rezultatet” theksoi Ademi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here