Janinë, 2 grekë dhe 1 shqiptar kapen me 1.5 kg heroinë

0
750

Një sasi prej 1.5 kg heroinë është sekuestruar nga policia greke, ndërsa në pranga kanë përfunduar tre persona, njëri prej të cilëve shqiptar.

Drejtuesi grek i mjetit nuk i ndaloi policisë për kontroll, por përfundimisht u neutralizua ne aksin rrugor Janine-Prevezë.

Policia sekuestroi drogën, 800 euro dhe 7000 leke.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here