PS dhe PD ne Shkoder bashkojne votat per Vllaznine. Miratohet buxheti i klubit

0
991

Keshilli bashkiak i Shkodres sapo ka miratuar buxhetin e klubit te futbollit Vllaznia per vitin 2018.  Ne votimin e bere, kjo pike mori 28 vota. Pra keshilltaret e partise Socialiste dhe ata te Partise Demokratike bashkuan votat.

Nderkohe nje nder keshilltaret qe votoi serish kunder ishte Fatlum Nurja. Ai insiston se miliardat qe shkojne per Vllaznine, me mire te investohen ne shkolla dhe infrastrukturen e qytetit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here