Mbyllet me rrjeta te pa prekura takimi Luftetari-Vllaznia

0
878

Perfundon takimi i javes se 21-te mes Luftetarit dhe Vllaznise me rezultin e barabarte 0 me 0,me rrjeta te pa prekura.Nje pjese e pare e lojes pothuajse e barabarte loja ndermjet te dy ekipeve ndersa pjesa e dyte pati nje dominim me te madh te ekpit gjirokastrit.Rezultati 0 me 0 i pergjigjet lojes.Pas kesaj ndeshje Vllaznia renditet ne vendin e 8-te me 4 pike diference me ekpin e Teutes qe eshte ne vendin e parafundit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here