Rama publikon artikullin e medias suedeze: Kush është xhevahiri i fshehur i Shqipërisë

0
600

 

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka uruar shqiptarët sërish me një artikull të huaj që vëmendjen e ka kthyer në vendin tonë.

Kreu i qeverisë në Facebook-un e tij ka publikuar një shkrim të medias suedeze “Swedish Nomad”.”Xhevahisi i fshehur i Shqipërisë me plazhe parajse,” e ka titulluar prestigjozja suedeze botimin.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë artikull për Ksamilin, cilësuar nga ky medium i mirënjohur suedez si xhevahiri i fshehur i Shqipërisë, ju uroj një të dielë të qetë 🌹”- shkruan Rama. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here