Saturday, March 25, 2023
Home Aktualitet Prokurori i Antimafias: Kriminaliteti shqiptar shumë prezent në Itali

Prokurori i Antimafias: Kriminaliteti shqiptar shumë prezent në Itali

0
621

Prokurori kombëtar i Antimafias dhe Antiterrorizëm, Federico Cafiero De Raho u prit sot paradite nga prokurorja e përgjithshme zonja Arta Marku.

“Kemi folur për hetimet në vazhdim. Kemi evidentuar si kriminaliteti shqiptar është shumë prezent në Itali” – u shpreh Federico Cafiero De Raho.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here