Vllaznia  ne futboll per femra ka luajtur sot ne Pogradec perballe ekipit vendas dhe ka fituar me rrezultatin 9-0 . Te gjithe golat jane shenuar nga lojtarja me e mire e shqiperise per femra , Megi Doci.  Kjo sportiste ka shenuar mbi 200 gola ne karrjeren e saj futbollistike  me fanelen kuq e blu. Ndeshja e sotme ishte shembulli me i mire i suksesit te femrave te Vllaznise ne Futboll.

LEAVE A REPLY