Pak kohë nga aksidenti tragjik në Velipojë, ku humbi jetën babai me 3 fëmijetë e tij, motra e viktimës Edmond Preka dhe halla e fëmijëve, Gonxhe Preka ka bërë një status prekës në Facebook ku përkujton nipin e saj të vogël. Ajo thotë se ai bënte sot 7 muajsh dhe dhimbja për humbjen është e madhe.

“Tash ja ke lan krahun Bosh halles tash nuk asht ma tan bota ne dorën time por tash asht e gjith bota mbi kokën time”- thotë ajo ndër te tjera.

Statusi i plotë:
Diten kur Linde ti i vogli im kur dora jote e vogel ishte mbi doren time isha njeriu me i pasur ne bote e gjith bota ishte mbi doren time
Sot do te beje 7 muajsh por halla nuk ka ku me e marr ma Rayan qe me shku me e puth fort me e perqafu fort me ja ni Eren e ti qe zemra mu zmadhonte nga lumturia kur te kisha ne krah. Tash ja ke lan krahun Bosh halles tash nuk asht ma tan bota ne doren time por tash asht e gjith bota mbi koken time .
Happy 7 month in haven my nepheë
Miss you my baby boy
💔 💔 😢 😢 👶
y6uhjn

LEAVE A REPLY