Nje aksident ka ndodhur ne qender te qytetit te Shkodres tek “Sahati”.

Kater automjete jane perplasur njera pas tjetres. Nga aksidenti nuk ka patur te lenduar por vetem deme materiale dhe duke bllokuar trafikun ne kete pjese te segmentit rrugor.

Ne vendngjarje kane mberritur menjehere forcat e policise ku kane normalizuar trafikun e renduar ne qytet te krijuar nga perplasja e 4 makinave.

 

LEAVE A REPLY