LAJM I FUNDIT/ PD e LSI mbledhje të përbashkët grupi. Pritet shpallja e koalicionit

0
899

Levizja Socialiste per Integrim dhe Partia Demokratike sot ne oren 15:00 do te zhvillojne nje takim te perbashket.  Sot  te dyja keto forca politike do të zhvillojnë për herë të parë mbledhje të përbashkëta të grupeve parlamentare. Burime per Tv1-Channel bejne me dije, se ne perfundim, dy kryetaret, Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha do te dalin me nje program te perbashket politik dhe qe ne fokus do te kete luften pa kompromis ndaj politikave te gabuara te qeverise Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here