Saturday, May 18, 2024
Home Politikë Gjiknuri për taksën në Rrugën e Kombit: E vetmja mënyrë për mirëmbajtje

Gjiknuri për taksën në Rrugën e Kombit: E vetmja mënyrë për mirëmbajtje

0
773

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri ka sqaruar taksën në Rrugën e Kombit. Nga foltorja e Kuvendit, Gjiknuri tha se kjo është forma e vetme për të mirëmbajtur rrugën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here