Operacion i madh policor kundër pastrimit të parave, 8 të arrestuar në Shqipëri e Belgjikë

0
586

Policia e Shtetit ka zhvilluar një operacion të madh të koduar si Pikaso falë të cilit ka vënë në pranga 8 persona në Shqipëri e Belgjikë.

Ata ishin pjesë e një grupi të strukturuar kriminal që grabiste me armë jashtë vendit dhe paratë i sillte në Shqipëri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here