PROTESTA/ Reagon i shqetësuar Presidenti: Të evitohet dhuna, vetëpërmbajtje dhe dialog

0
796

Presidenti i Republikës, Ilir Meta reagon dhe shpreh shqetësimin për situatën e krijuar në rrugen e Kombit.

Presidenti po ashtu shpreh keqardhjen për personat e lenduar gjate protestes se sotme.

Ai ben thirrje per evitimin e dhunes per vetepermbajtje dhe dialog e mirekuptim me qellim normalizimin e situates dhe kthimin e levizjes normale te automjeteve dhe qytetareve ne pritje.
vijon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here