Friday, May 24, 2024
Home Aktualitet Rama: Reagimi i dhunshëm ndaj forcave të rendit në Kukës, do të...

Rama: Reagimi i dhunshëm ndaj forcave të rendit në Kukës, do të marrin përgjigjen e merituar…

0
1134

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me protestën e sotme në Rrugën e Kombit ku protestuesit i vunë flakën dhe dëmtuan strukturën ku makinat paguanin tarifën e kalimit.

“Dhuna barbare mbi pronën e përbashkët dhe reagimi i dhunshëm ndaj forcave të rendit në Kukës, do të marrin përgjigjen e merituar me të gjithë fuqinë e ligjit mbi këdo që ka ngritur dorën e paligjshmërisë! Ta harrojnë dhunuesit e frymëzuesit e tyre se i’a dalin dot mbi ligjin!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here