Greqi, 1 shqiptar dhe 2 bullgarë arrestohen me 21 kg kanabis

0
677

Një shtetas shqiptar dhe dy bullgarë janë arrestuar në ishullin e Kretës për trafik droge.

Tre personat u ndaluan pasi me pare tentuan t’i largoheshin policise dhe bene rezistence ne momentin e arrestimit.

Ne makinen e tyre u gjeten 4 thase plastike me 21 kg kanabis, qe u sekuestruan ashtu si dhe mjeti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here