Hakerat sulmojne faqen e Policise se Shtetit,lajmerojne sulme pas arrestimeve te protestuesve

0
1063

Web-faqja zyrtare e Policisë së Shtetit është sulmuar ditën e sotme nga hakerat shqiptarë, duke dalë jashtë shërbimit.

‘Anonymous Albania’ ka bërë me dije që sulmi ka ardhur pas arrestimit dhe ushtrimit të dhunës ndaj protestuesve kuksianë, ndërkohë që kanë paralajmëruar edhe për sulme të tjera kibernetike.

Capture_copy.PNG

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here