Ironia e Shkëlzen Berishës: Pronarit të drogës i dhanë 9 ditë të largohej, në Kukës 25 arrestime për 24 orë…

0
1553

Djali i ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni, ironizon qeverinë Rama dhe policinë e shtetit pas arrestimeve masive gjatë natës në Kukës.

Shkëlzen Berisha thotë se “pronarit të drogës” i dhanë 9 ditë të largohej, ndërsa për protestën e Rrugës së Kombit, arrestuan plot 24 persona në 24 orë.

“9 ditë i dhanë pronarit të drogës të largohej. 25 të arrestuar për 24 orë për rrugën!”, shkruan ai në Facebook.

asdfawefgw3g.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here