Wednesday, March 29, 2023
Home Politikë Basha nga Shkodra: Ta çlirojmë ekonominë nga oligarkët e paskurpullt që vjedhin...

Basha nga Shkodra: Ta çlirojmë ekonominë nga oligarkët e paskurpullt që vjedhin çdo gjë përmes koncesioneve…

0
590

Nga Shkodra ku përkujtoi masakrën e 2 prillit të vitit 1991, kreu i Partisë Demokratike paralajmëroi kryeministrin se  vala e protestës që nisi në Kukës nuk do të ndalet.

Sipas tij Rama i ka bërë hesapet gabim.

Lulzim Basha: Le të zotohemi ta çlirojmë ekonominë nga oligarkët e paskurpullt dhe grabitqarë që vjedhin çdo gjë përmes koncesioneve, PPP-ve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here