“Opozita e bashkuar” PD dhe LSI, zhvillojnë mbledhjen e radhës gjatë orëve të pasdites…

0
761

Sot rreth ores 19:00 Partia Demokratike dhe Levizja Socialiste per Integrim ne Tirane do te mbledhe te gjitha grupet e partive te rretheve te vendit per te diskutuar rreth ngjarjeve te fundit te ndodhura ne vendin tone, per diksutuar dhe marre vendimet se si do te vazhdohet ne ditet ne vijm , pas protestes se banoreve te Kukesit, kunder takses per rrugen e Kombit.

Sot ne Shkoder, Kreu i Partise Demokratike tha se “Kukësi e ndali të keqen dhe le të jetë ky fillimi mbarë i pranverës që po vjen” duke lene te kuptohet se opozita e bashkuar do te nise protesta ne te gjithe vendin, kunder qeverise.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here