Rama takim me Thaçin në Tiranë, në fokus protesta në Rrugën e Kombit

0
594

Kryeministri Edi Rama dhe Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi kanë zhvilluar një takim në Tiranë.

Takimi i cili ka qenë jashtë syrit të mediave është zhvilluar në një kafe pranë kryeministrisë dhe ka zgjatur disa minuta.

Mësohet se në qendër të takimit mes Ramës dhe Thaçit ka qenë situata e fundit, e cila lidhet me protetat që u zhvilluan në Rrugën e Kombit, për vendosjen e taksës prej 5 euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here