Saturday, April 1, 2023
Home Kronika Athinë, kapen shqiptarët me 2 kg kokainë

Athinë, kapen shqiptarët me 2 kg kokainë

0
569

Një grup kriminal që merrej me trafikun e drogës në shumë zona të Athinës është shkatërruar.

Deri tani janë arrestuar 5 persona mes të cilëve dhe kreu i grupit dhe dy shtetas grekë.

Janë sekuestruar 2.1 kg kokainë si dhe një sasi e vogël kanabisi.

Gjithashtu janë sekuestruar 55.810 euro, 5 automjete dhe dy motocikleta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here