Protesta para Drejtorisë së Policisë, shoqërohen në komisariat dy persona

0
438

Dy persona janë shoqëruar në policia pas protestës përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Dy personat e shoqëruar procedohen për tubim të paligjshëm dhe kundërshtim të forcave të rendit. Njëri personave të shoqëruar është organizator i protestës.

Që prej të shtunës së shkuar, para Drejtorisë së Policisë së Tiranës janë zhvilluar protesta pas arrestimit të dhjetëra banorëve të Kukësit disa orë pas protestës në Rrugën e Kombit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here