Basha ulet “këmbëkryq” me protestuesit në Vorë, përkrah tij edhe bashkëshortja

0
635

 

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, prej orës 09:45 të mëngjesit të sotëm i është bashkuar protestës së qytetarëve pranë Vorës. Në këtë protestë, përkrah kryedemokratit ndodhet edhe bashkëshortja e tij Aurela.

Nga fotot, duket se kryedemokrati Basha është tejet i angazhuar, dhe i përqendruar tek celulari i tij

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here