Tuesday, March 28, 2023
Home Aktualitet Kryebashkiakja Ademi kundër qeverisë: Ministra të Ramës të implikuar në trafikun e...

Kryebashkiakja Ademi kundër qeverisë: Ministra të Ramës të implikuar në trafikun e drogës…

0
580

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi akuzoi sot qeverinë ‘Rama’ se është e lidhur me krimin dhe e implikuar në trafikun e drogës.

Gjatë fjalës së saj në një aktivitet për krimin e organizuar, Ademi tha se implikimi është deri në rang ministrash.
Ademi foli për shifra alarmante të kultivimit të kanabisit. “Kanabisi mbetet shqetësim real në shoqërinë shqiptare. Krimi i organizuar është i lidhur në vendin tonë, ndaj Shqipëria vazhdon te jetë vendprodhimi i kanabisit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here