Saturday, April 1, 2023
Home Aktualitet Meta uron Pashkët: Më shumë mirëkuptim, dialog, respektim të vlerave morale!

Meta uron Pashkët: Më shumë mirëkuptim, dialog, respektim të vlerave morale!

0
491

Presidenti Ilir Meta u ka uruar Pashkët të gjithë besimtarëve ortodoksë në Shqipëri.

Në një postim në fb, Meta uron që Dita e Ringjalljes së Krishtit të na ndihmojë të gjithëve për të ringjallur shpresat te jeta më e mirë dhe për të tejkaluar sfidat me besim, dashuri e në harmoni të plotë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here