Terror ne Lezhë, policia blindon qytetin, çfarë ka ndodhur

0
650

Ish-kryeministri Berisha ka publikur një tjetër denoncim këtë herë nga qyteti i Lezhës.

Në videon e publikuar nga Berisha shihen forca të shumta policie që kanë zbarkuar në Lezhë dhe arrestojnë disa persona, duke ushtruar edhe dhunë ndaj tyre. Ende nuk dihet se për çfarë është kryer ky operacion policor në qytetin e Lezhës.

Ndërsa ish-kryeministri në komentin e tij e quan terrorizim të qytetit nga ana e policisë.

Satusi i plotë:

Qytetari dixhital denoncon narkopolicine per terrorin e saj ne qytetin e Lezhes!

Lexoni mesazhin dhe shikon videon e tij. sb

“Mirmrama Z.Berisha,sot ne lezh narko shteti narko terrori qelloj me Arm mbi minorent dhe tentoj ti vriste! Mepas i arreston dhe don tju hedh dhe fajn.Ju lutem bani nerhyrje se polici ne fjal paraqet rrezikshmeri.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here