Kryemadhi: “Do ia nximë jetën Ramës”, të përjashtohet edhe Ditmir Bushati

0
484

Ndonëse seanca e Kuvendit u mbyll me tensione, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi shprehu revoltën e saj ndaj kryeministrit Rama. Sipas saj është e padrejtë që përjashtohen vetëm deputetët e opozitës dhe jo ministri i Ramës, Ditmir Bushati, i cili ka qëlluar me ujë mbi opozitarët që hidhnin letra.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here