Pas seancës parlamentare, opozita mblidhet në selinë e PD

0
512

 

Menjëhere pas seancës së tensionuar të kuvendit, grupet parlamentare të PD dhe LSI janë mbledhur në selinë e  PD. Nuk është shumë e qartë se çfarë do të dskutohet por eshtë e sigurtë që do të përgaditet një reagim edhe më i gjerë I opozitës në lidhje me qëndrimt e qeverisë por në mënyrë të veçantë të kryeministrit Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here