Monday, March 27, 2023
Home Kronika Protestuesit e arrestuar të “Rrugës së Kombit” kërkojnë lirinë në Apelin e...

Protestuesit e arrestuar të “Rrugës së Kombit” kërkojnë lirinë në Apelin e Shkodrës

0
448

Protestuesit e arrestuar pas protestës së dhunshme në “Rrugën e Kombit” më 31 mars 2018 kanë apeluar vendimin e Gjykatës së Kukësit e cila i la në masën e sigurisë “arrest me burg”

Apelimi dhe gjykimi i kësaj kërkese do të bëhet në Gjykatën e Apelit të Shkodrës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here