Shkodranja Elhaida Dani bën ëndrrën e saj më të madhe realitet: Performon në Kremlin Palace

0
536

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale prej nga publikon shumë imazhe të saja dhe gjithçka rreth karrierës.

Së fundmi, Elhaida Dani ka treguar se njëra nga ëndrrat e saj është bërë realitet.

Ajo do të performoj në një nga skenat më të rëndësishme sonte, pikërisht në Pallatin e Kongreseve në Moskë.

“Ëndrrat bëhen realitet !

Duke përformuar sonte për herë të parë në një ndër skenat më të rendësishme botërore !

Kremlin Palace !

Pallati i Kongreseve, Moskë !

Dreams do come true !

Performing tonight in Kremlin Palace !” ka shkruar Elhaida.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here