Vezë e patate… Shkodra përgatitet për Ramën, i riu: Do ia rras në lule të ballit…

0
492

 

Kryeministri në fakt e ka anulluar vizitën në Shkodër por i riu mesa duket nuk është ende në dijeni dhe vazhdon e pret.

Videoja është publikuar nga deputeti i PD Bardh Spahia i cili së bashku me një grup protestuesish të tjerë, gjithashtu është në pritje të Ramës me vezë e papate.

Por mesa duket, gjithë organizimi do t’u shkojë kot…

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here