Mëngjes i vranët, pasdite fillojnë shirat, ja zonat ku do të ketë reshje…

0
481

Sipas Meteoalb kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të mbeten prezent edhe gjatë natës.

Era do të fryjë mesatare deri e fortë me shpejtësi 60 km/h në drejtim jugor duke krijuar një dallgëzim në det pre 4 ballë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here