Grabitet nje banese ne Shkoder gjate mbremjes se kaluar

0
650

Komisariati i Policisë Shkodër
Më datë 16.04.2018, në lagjen “Danjel Matlia”, është konstatuar se është vjedhur me thyerje banesa e shtetasit A.H, vjeç 29, banues në Shkodër, ku kanë marrë një shumë lekësh. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here