Greqi, goditet grupi i shqiptarëve që trafikonin drogë

0
457

Policia greke ka goditur një grup shqiptarësh që përpunonin dhe trafikonin drogë në zona të ndryshme të Athinës.

Në pranga janë venë 5 persona, të gjithë Shqipëtarë mes të cilëve edhe kreu i grupit.

Policia sekuestroi 1,5 kg heroine, 705 gr kokaine, 21 kg kanabis, 6.320 euro dhe 21.000 leke.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here