Paloka publikon videon: Ja si u rrëmbyen kuksianët në mes të natës

0
542

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka përmes një konference për shtyp pas mbledhjes së grupit të Partisë Demokratike publikoi një video, që tregon momente nga arrestimi i protestuesve për taksën në rrugën e Kombit.

Në video tregohet se kuksianët janë nxjerrë nga shtëpia në mes të natës. “Policët e Fatmir Xhafës si banditë të maskuar janë sulur dhe kanë rrëmbyer qytetarët e Kukësit”,- thotë ai teksa komentobn pamjet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here