Pritet hapja e negociatave, por Petrit Vasili denoncon: Zhvillim i papritur dhe skandaloz

0
470

Kreu i Komisionit të Çështjeve Sociale dhe Shëndetësisë, Petrit Vasili në një konferencë për shtyp denoncon një zhvillim të papritur dhe skandaloz sipas tij, siç ishte mbledhja e komisionit që ai drejton vetëm nga anëtarët e PS.

Ata sipas Vasilit, u mblodhën për të miratuar “në mënyrë të përcudnuar” ligjin për strehimin social, duke mos pritur ditën e nesërme siç ishte përcaktuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here