Dje ish kryeministri Berisha denoncoi kushtet skandaloze, sot universiteti i Shkodres i “kunderpergjigjet”

0
478

Diten e djeshme, ish kryeministri i vendit Sali Berisha publikoi disa foto duke denoncuar kushtet skandaloze  ne universitetin “Luigj Gurakuqi”. Ai akuzoi kryeministrin Rama dhe ministren Nikolla per degradimin e arsimit ne Shkoder. 

Por pas ketyre akuzave te ish kryeministrit, departamenti i infermierise ne Universitetin e Shkodres ka publikuar kushtet qe ofrohen. “Studente te dashur, keto jane pamjet e Departamentit Infermeiri, i cili eshte i gatshem per te pritur studentet e ardheshem!” shkruhet ne postimin e bere duke hedhur poshte ne nje fare menyre denoncimin e Berishes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here