Ish- ministri Saimir Tahiri: Nuk do të ketë njeri të më pengojë për drejtësi…

0
584

 

Për shkak se opozita u largua nga seanca, Tahiri ka folur jashtë ambienteve duke dhënë edhe mesazhin e fortë për drejtësi.

“Për mua ka vlerë e vërteta dhe s’ka vlerë askush që mund të më pengojë në rrugën time për drejtësi. Mirëkuptoj njeriun që fshiu filmimet e 21 janarit, nuk fola se nuk ishte opozita nuk më mbron njeri dhe nuk dua të më mbrojë njeri, s’më pengon njeri në rrugën për drjetësi, për mua ka vlerë e vërteta.

Nuk ka bir nëne e bir kurve të më pengojë në rrugën për drejtësi”, tha Tahiri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here