“Kurbani” i Ramës del në libraritë italiane, ja çfarë thotë kryeministri

0
572

 

Dita ka nisur me arritje për kryeministrin Rama mëngjesin e sotëm.

Teksa ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në Facebook Rama ka bërë me dije se libri i tij “kurban” është tashmë në libraritë italiane.

Me këtë lajm Rama u ka uruar një ditë të mbarë të gjithë ndjekësve të tij.

“MIRËMËNGJES dhe me librin e sapodalë në libraritë italiane ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan ai.

ramaaa.jpg

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here