Deputeti i PD, Ervin Salianji në Shkodër: Të arrestohen kriminelët Saimir Tahiri dhe Edi Rama

0
491

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka mberritur ne GJykaten e Apelit te Shkodres, per te qene ne mbeshtetje te 11 kuksianeve.

Salianji: Aty jane 11 bij nenash te cilet jane arrestuar ne menyre te padrejte. Ka kriminele te tjere te parlamentit qe duhet te arrestohen siç jane Saimir Tahiri dhe Kryeministri Edi Rama,

Salianji: Kerkojme lirimin e 11 kuksianeve te arrestuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here