Protestë përpara gjykatës, qytetarët hedhin tymuese: Lironi kuksianët…

0
483

Hidhen tymuese drejt gjykatës së Apelit Shkodër. Proteste para gjykates: Lironi kuksianët, arrestoni Saimir Tahirin”

Familjarë të të arrestuarve por dhe protestues janë mbledhur para gjykatës. Ndërkohë disa deputetë të PD-së, si Edi Paloka dhe Salianji apo Albana Vokshi kanë hyrë në gjykatë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here