Shoqëria civile në mbështetje të 11 të arrestuarve: Kërkojmë arrestimin e Saimir Tahirit…

0
504

Te shumte jane edhe qytetaret shkodrane dhe kuksiane qe jane bashkuar perpara Gjykates se Apelit te Shkodres, per te qene ne mbeshtetje te 11 kuksianeve te arrestuar.

Shoqeria civile kerkon qe te zhabtohet drejtesia dhe te lirohen 11 protestuesit e arrestuar padrejtesisht.

Qytetaret: Nese duam qe te shohim drejtesi ne kete vend, arrestoni Saimir Tahirin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here