Raporti për situatën në Shqipëri nga DASH: Deputeti Paloka: Raketat janë lëshuar, pritet shpërthimi

0
735

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar pas publikimit të raportit të DASH, ku thuhet se korrupsioni në Shqipëri për vitin 2017 rezultoi i përhapur në të gjitha nivelet e qeverisjes.

 

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, deputeti demokrat akuzon qeverinë Rama për situatën në të cilën ndodhet vendi.

Paloka thotë se Qeveria Rama është e korruptuar në çdo degë të saj.

REAGIMI I PLOTE
Raporti i Departamentit Amerikan te Shtetit …
Trump i leshoi raketat per Kim Ramen :
Zgjedhje te blera.
Qeverisje e korruptuar ne cdo dege te saj.
Drejtesi e kapur.
Media te kapura dhe te shantazhuara.
Raketat jane leshuar. Pritet shperthimi. A do e shpetoj bunkeri i Surrelit Kim Ramen…?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here