Gruaja gjen te shoqin varur me litar,ja çfare thote policia

0
543

Një 60 vjeçar është gjetur i pajetë në banesë nga bashkëshortja e tij.

60-vjeçari nga Dropulli me iniciale DH. P është vetëvarur në banesën e tij. Menjëherë policia ka shkuar në vendngjarje dhe pas këqyrjes paraprake të trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera të shkaktuar nga ndonjë faktor tjetër. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak

Në fshatin Llovinë, njësia administrative Dropull i Sipërm, Bashkia Dropull, në banesën e tij, është gjetur i vetëvarur nga bashkëshortja e tij, shtetasi Dh.P., rreth 60 vjeç. Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera të shkaktuara nga ndonje faktor tjetër. Në vendngjarje kashkuar grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here