Protestuan përpara Gjykatës së Apelit, shoqërohen në komisariat tre përfaqësues të FRPD Shkodër…

0
541

Tre përfaqësues të FRPD në Shkodër janë shoqëruar sot në komisariatin e policisë.

Shkak për këtë është bërë protesta rreth një javë më parë përpara Gjykatës së Apelit në gjyqin e 11 kuksianëve.

Tre përfaqësuesit e Forumit Rinor të PD janë Arvit Bushati, Ergys Ivzikut dhe Besjan Zaja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here