Vasili: Idiotët kërkojnë armiq të jashtëm imagjinarë, gjynahu iu ktheftë në mallkim

0
482

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili përmes një statusi në faqen e ‘Facebook’-ut theksoi se rreziku më i madh për Shqipërinë janë ata që qeverisin.

 

 

Mes të tjerash Vasili shton se të rinjtë zgjedhin që të largohen nga vendi, duke shtuar se ‘gjynahu iu ktheftë në mallkim’

REAGIMI I VASILIT
Vetem idiotet kerkojne armiq te jashtem imagjinare.
Rreziku i vetem dhe me lige per Shqiperine jane ata, qe qeverisin hajduterisht kete vend dhe qe i bejne shqiptaret te mbeten pa buke e ne mjerim dhe te detyrohen te ikin nga Shqiperia qe nga femijet e deri tek burrat e grate e moshuara.
Kujt nuk i dhemb per tragjedine e mijra femijve e te rinjve shqiptare nga 7- 17 vjec,qe ikin mes rreziqeve te frikshme te rrugeve te botes,gjynahu iu kthefte ne mallkim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here