Burri vret bashkejetuesen, flasin fqinjet… “Jemi te shokuar, çifti kishte marredhenje te mira”

0
945

Te  shokuar, pasi eshte nje ngjarje macabre pa asnje indicje te paralajmeruar. Keshtu hprehen fqinjet e ciftit te cilet e njohin prej vitesh Bashkim Telin, por se fundmi edhe bashkejetuesen e tij. Te qete dhe cift qe te krijonte pershtypjen se kane nje harmoni shprehen ata

 

Zenepe Dibra ne rolin edhe te kryetares se shoqates se gruas per integrim apelon qe ngjarje te till ate mo ndodhin me, pasi viktimizimi i grave ne vititn 2018 eshte e pafalshme

Ngjarja e rende e ndodhur mesnaten e se enjtes, ka tronditur mbare opinionin public ne Shkoder por jo vetem. Me e rende eshte fakti se krimi ne familje esjte nje fenomen qe nuk po gjen frenim pasi vetem disa muaj me pare ne koplik te malesise se madhe burri vrau gruan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here