EMRAT/ Sërish ndryshime në strukturat e Policisë së Shtetit, ja drejtuesit e rinj

0
731

 

Vijojnë ndryshimet në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Drejtuesi Arben Saliu deri tani Pedagog në Fakultetin e Sigurisë dhe Hetimit në Akademinë e Sigurisë është transferuar dhe emëruar Drejtor i Drejtorisë se Standardeve Profesionale në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Arben Saliu ka një karriere te pastër në Policinë e Shtetit.

Burime nga policia thanë për ‘BalkanWeb’ se Fredi Agastra, që më herët mbante postin e Drejtorit të Standardeve Profesionale do të jetë këshilltar i Drejtorit të Përgjithshëm, Ardi Veliut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here