Rama komentueses: “Kthe kokën ku ishe para 4 vitesh”

0
555

Takimi që kryeministri Edi Rama zhvilloi sot me përfaqësues të biznesit të vogël, solli reagime të mëdha në faqen e tij të ‘Facebook’.

 

 

Teksa të shumtë ishin qytetarët që shpreheshin kundër taksave për biznesin, një prej komentuesve i sugjeron Ramës që ky i fundit të shoh nga afër situatën. Sipas qytetares ekonomia është ulur.

Kaq ka mjaftuar dhe kryeministri Edi Rama i ka kthyer përgjigje qytetares, ndërsa i shkruan se: “Zonje, une e njoh bazen me mire se ti sepse ma do detyra dhe kete kulmin e fukarallekut mos e thuaj me, se nje vend ne kulmin e fukarallekut nuk rrit konsumin sic ndodh ketu dhe nuk ka celular per cdo fryme te gjalle! Patjeter qe duhet shume me shume, po ktheje pak koken mbrapa ku ishe para kater vjetesh dhe flasim pastaj😊”.
Ramam

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here