Shkodër, krim brenda familjes, 70-vjeçari vret gruan me çekiç…

0
728

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës në afërsi të lagjes së “Parrucëve”, ku një 70-vjeçar ka vrarë me sende të forta bashkëshorten e tij.

Auroti i krimit është 70 vjeçari Bashkim Teli, i cili e ka vrarë gruan e tij brenda në ambientet e shtëpisë, nga ku e ka goditur me çekiç në kokë duke e lënë të vdekur në vend. Ende nuk dihen shkaqet dhe motivet e ngjarjes. Ndërkohë policia ka arrestuar 70-vjecarin duke e shoqëruar në komisariat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here